علوم تربیتی

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
فیلتر براساس ویژگی ها

اصول‌ نظریه‌های‌ تربیتی‌

هدف‌ اصلی‌ از تألیف‌ کتاب‌ «اصول‌ نظریه‌های‌ تربیتی‌» در آموزش‌ و پرورش‌، راهنمایی‌ و استفاده‌ کاربردی‌ از مفاهیم‌ اساسی‌ در تعلیم‌ و تربیت‌ است‌. کتاب‌ حاضر اطلاعات‌ لازم‌ و کافی‌ در زمینه‌های‌ مورد بحث‌ را در اختیار خوانندگان‌ خود قرار می‌دهد تا خوانندگان‌ علاقه‌مند بتوانند به‌ طور موثر از آن‌ اطلاعات‌ بهره‌ برگیرند. کتاب‌ با ویژگی‌های‌ زیر تألیف‌ یافته‌ است‌: 1. به‌ عنوان‌ راهنمایی‌ قبل‌ از تمرین‌ و تجربه‌ معلمی‌ برای‌ دانشجویان‌ رشته‌های‌ علوم‌ تربیتی‌ و تربیت‌ معلم‌ مفید فایده‌ است‌. 2. دستیابی‌ و دستر
موجود نیست

برنامه‌ریزی‌ در فرآیند توسعه‌(روش‌های‌ نوین‌ در برنامه‌ریزی‌ آموزش‌ بزرگسالان‌)

این‌ کتاب‌ به‌ منظور تأکید بر اهمیت‌ توسعه طرح‌های‌ موثر و قابل‌ اجرا که‌ بتواند مسائل‌ آموزش‌ بزرگسالان‌ را بررسی‌ کند، نوشته‌ شده‌ است‌.
750 تومان

پرورش‌ اعتماد به‌ نفس‌ در کودکان‌

پرورش‌ اعتماد به‌ نفس‌ در کودکان‌، کتابی‌ ساده‌ و مقدماتی‌ برای‌ پدر و مادرهایی‌ است‌ که‌ می‌خواهند در مورد عزت‌نفس‌ فرزندانشان‌ و شیوة‌ تکامل‌ آن‌ بیش‌تر بدانند.
900 تومان

تاکتیک‌ها و فنون‌ تکنولوژی‌ آموزشی‌

امروزه‌ در نظام‌های‌ آموزشی‌ جهان‌ «تکنولوژی‌ آموزشی‌» مفهومی‌ وسیع‌، عمیق‌ و علمی‌ را به‌ خود اختصاص‌ داده‌ است‌. بهره‌گیری‌ درست‌ از تکنولوژی‌ آموزشی‌ بدون‌ استفاده‌ از مفاهیم‌ نظری‌ «ارتباط‌»، «تثبیت‌ و پایداری‌ یادگیری‌» و نیز به‌ کارگیری‌ رسانه‌های‌ آموزشی‌ در عمل‌ به‌ راحتی‌ امکان‌پذیر نیست‌. این‌ کتاب‌ بر اساس‌ دیدگاه‌ منتج‌ از «دورة‌ شیوة‌ حل‌ مسائل‌ نظام‌های‌ کوچک‌ و بزرگ‌ آموزشی‌» در سیر تکوینی‌ تکنولوژی‌ آموزشی‌ تألیف‌ و ترجمه‌ شده‌ و در اختیار علاقه‌مندان‌ قرار گرفته‌ است‌امروزه‌ در نظام‌های‌ آم
500 تومان

تشویق‌ خلاقیت‌ و تخیل‌ در کودکان‌

این‌ کتاب‌ محصول‌ تجارب‌ نویسنده‌ در بیست‌ سال‌ گذشته‌ در زمینة‌ پرورش‌ خلاقیت‌ و تخیل‌ در کودکان‌ در موقعیت‌های‌ مختلف‌ است‌. خانه‌ و مهد کودک‌ محور اصلی‌ تحقیقات‌ نویسنده‌ است‌ و در این‌ کتاب‌ در مورد تجارب‌ عملی‌ بزرگسالانی‌ که‌ با کودکان‌ در این‌ موقعیت‌ها کار کرده‌اند بحث‌ می‌شود.
12,000 تومان

حافظه‌ و یادگیری(روش های نوین درآموزش بزرگسالان)‌

عوامل‌ بی‌شماری‌ می‌توانند بر جریان‌ یادگیری‌ و روش‌های‌ جدید به‌ منظور کسب‌ تجربیات‌ و مهارت‌های‌ تازه‌ تأثیر داشته‌ باشند.
2,100 تومان

دوران‌ شیرخوارگی‌

تا همین‌ اواخر تقریباً هر کتابی‌ که‌ در بارة‌ شیرخوارگی‌ نوشته‌ می‌شد بحث‌ آن‌ بر سر ناتوانی‌ کودکان‌ شیرخوار بود. تیفانی‌ فیلد با بررسی‌ تحقیقات‌ اخیر نشان‌ داده‌ است‌ که‌ شیرخوارگان‌ حتی‌ قبل‌ از تولد مهارت‌های‌ ادراکی‌ پیچیده‌ای‌ از قبیل‌ شنیدن‌ دارند.
1,500 تومان

راهنمای‌ برنامه‌ریزی‌ استراتژیک‌ در آموزش‌ و پرورش‌

برای‌ جلب‌ توجه‌ و هدایت‌ برنامه‌ریزان‌ به‌ سوی‌ بررسی‌ زمینة‌ مراحل‌ و عوامل‌ موثر بر برنامه‌ریزی‌ استراتژیک‌ و چگونگی‌ کاربرد آن‌ در آموزش‌ و پرورش‌ نیروی‌ انسانی‌، می‌تواند فرایند انتخاب‌ اهداف‌ و تعیین‌ جهات‌ مورد نظر و چگونگی‌ دستیابی‌ به‌ آن‌ها را روشن‌ کند.
1,400 تومان

رفتارهای‌ اجتماعی‌ کودکان‌

نانسی‌ آیزنبرگ‌، در این‌ کتاب‌ به‌ جای‌ پرداختن‌ به‌ رفتارهای‌ ضد اجتماعی‌، به‌طور جدی‌ به‌ تجزیه‌ و تحلیل‌ روند تقویت‌ حس‌ مهربانی‌ و دلسوزی‌ در کودکان‌ می‌پردازد و بدین‌ ترتیب‌ درک‌ و آگاهی‌ ما را نسبت‌ به‌ خمیرة‌ اخلاقی‌ کودکان‌ افزایش‌ می‌دهد.
1,500 تومان

شیوه‌ برقراری‌ ارتباط‌ با کودکان‌ و بزرگسالان‌

این‌ کتاب‌ ضمن‌ پرداختن‌ به‌ کلیه‌ جوانب‌ برقراری‌ ارتباط‌، نقش‌ اصلی‌ مهارت‌های‌ میان‌ فردی‌ در مهدکودک‌ را روشن‌ می‌کند.
450 تومان

صد کلید موفقیت‌ در آزمون‌ها

دگی‌ از مراحل‌ گوناگونی‌ تشکیل‌ یافته‌ است‌. راه‌ زندگی‌ همیشه‌ صاف‌ و هموار نیست‌. آزمون‌ها نیز یکی‌ از مراحل‌ یا شاید مانع‌ موجود در راه‌ زندگی‌ هستند.
430 تومان

فرایند انسان‌سازی‌ در تعلیم‌ و تربیت‌

فصول‌ کتاب‌ عبارتند از: 1. نقش‌ نمونه‌برداری‌ ادراکی‌ در تعلیم‌ و تربیت‌، 2. فلسفة‌ زیستی‌ ما و نقش‌ آن‌ در شخصیت‌ کودک‌، 3. انگیزش‌ در تعلیم‌ و تربیت‌، 4. آزادی‌ و کنترل‌ در تعلیم‌ و تربیت‌ 5. تعلیم‌ و تربیت‌ کاربردی‌ و عملی
350 تومان